ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Australian Pacific College – Sydney

Australian Pacific College - Sydney

1993 yılında Syney’de kurulan Australian Pacific College Sydney her yıl 5000’den fazla uluslararası öğrencisiyle eğitime devam etmektedir.

Muhteşem iklimi ve kozmopolit ortamıyla APC’ye ev sahipliği yapan Sydney, uzun zamandır Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Sıcak bir iklim, harika plajlar ve inanılmaz hareketli sosyal hayatı ile şehirden çok uzaklaşmadan yapılacak birçok etkinliğin bulunduğu Sydney, yaşam maliyetlerinin diğer şehirlerden yüksek olmasına rağmen sunduğu iş imkanlarının çeşitliliğiyle öğrenciler için oldukça avantajlı bir İngilizce dil eğitimi şansı sunuyor.

APC English Okul İmkanları

Şehir merkezinde,ulaşım araçlarına, kütüphanelere, müzelere, galerilere, alışveriş alanlarına ve Sydney Opera House ile Sydney Harbour Bridge’e çok yakın bir bölgede kurulmuş üç kampüste eğitim vermektedir

Australian Pacific  College Dil Okulunda, klimalı sınıflar, ücretsiz Wi-Fi ve internet erişimi, öğrenci kaynakları odası ve sosyal etkinlikler bulunmaktadır.

Haftalık ders saati seçeneklerinde hafta içinin yanı sıra akşam saatlerinde de ders almak mümkündür. Özellikle  gündüz çalışıp akşam okula gitmek isteyen öğrenciler için okulun bu seçeneği oldukça avantajlı bir program.

Sınıf mevcudunun maximum 10-15 olduğu İngilizce sınıflarında haftalık ders saati 20’dir.Ayrıca lisans eğitimini Avustralya’da almak isteyen öğrenciler için Avustralya’nın önde gelen üniversiteleriyle anlaşması olan APC English, Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için inanılmaz fırsatlar sunuyor!

 APC English Kurs Programları

·         Genel İngilizce  Bu tabii ki, konuşmaya öğrencilerin etkinleştirmek okumak, anlamak ve iletişimsel çeşitli durumlarda İngilizce yazmayı tasarlanmıştır. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin geliştirilmesine yönelik bir programdır. Avustralya ve Avustralya kültürü hakkında da geniş bilgi sunar.

  • IELTS Hazırlık  Programı

Öğrencilerin IELTS sınavından okuma, yazma, dinleme ve konuşma bandlarından en yüksek skoru alması hedeflenir.

  • TOEFL Sınav Hazırlık
  • Akademik Amaçlı Dil Eğitimi

Australian Pacific College’nın İngilizce eğitim kalitesi bir çok üniversite tarafından tanınır. Böylece APC’de English for Academic Purposes  programlarını bitiren öğrenciler bir çok üniversiteye IELTS veya TOEFLsınavına girmeden direkt geçiş yapabilirler. .Bu kurumlar arasında Macquarie University, Western Sydney Üniversitesi (UWS), Orta Queensland Üniversitesi (CQU) ve daha bir çok dünyaca ünlü okul sayılabilir.

  • Cambridge Sertifika Hazırlık
  • Lise Hazırlık
  • Turizm Otelcilik için İngilizce
  • Özel İngilizce Dersleri

  Sertifika ProgramlarıBu kursların tamamı ulusal Avustralya Becerileri Kalite Kurumu (ASQA) tarafından akredite edilmiş olup ilgili alanlarda kapsamlı bir eğitim sağlamaktadır. MuhasebeBilgi İşlemYönetimPazarlamaSeyahat ve TurizmTESOL alanlarındaki mesleki kurslar

APC English Konaklama İmkanları 

Australian Pacific College, yüksek standartta öğrenci konaklama imkânlarıyla çeşitli ve farklı bütçelere hitap eden seçenekleri içerisinde barındırmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’daki dil eğitimini aile yanında tamamlamak isteyen öğrenciler için özenle seçilmiş ailelerin yanında hem gittikleri şehrin kültürünü öğrenip hem de İngilizceyi ilk elden öğrenme ve pratik yapma imkanı sunulmakta. Aile yanında  kalan öğrencilere  kahvaltı ve akşam yemeğini aile tarafından sunulur.

Residence Konaklama

Dil eğitimini öğrenci evlerinde tamamlamak isteyen öğrenciler için de çeşitli imkanlarda ve fiyatlarda konaklamalar mevcuttur.  Öğrenciler yurt veya paylaşımlı öğrenci evi seçebilirler.

Şimdi Ara
Whatsapp