ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Australian Pacific College English Melbourne

Avustralya’nın ikinci büyük şehri olan Melbourne, gerek muhteşem iklimi gerek sofistike yaşam tarzıyla yıllardır dünyanın en yaşanılır şehri seçilmeye devam ediyor. Avustralya’nın Avrupası olarak bilinen ve yıl içerisinde birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapan Melbourne, dinamik ve enerji dolu bir gece hayatına sahip olup aynı zamanda yaşam masrafları olarak Sydney’den daha ekonomik olduğu için Türk öğrenciler tarafından daha çok tercih ediliyor. Şehir, Grand Slam Açık Tenis Turnuvası, Formula 1 ve meşhur Melbourne Cup koşularına ev sahipliği yapmaktadır. Hareketli ve eşi benzeri olmayan doğal güzellikleri, restoran,   cafeleri ve sanat merkezleriyle Avustralya’nın çok kültürlü yapısını en güzel şekilde yansıtan Melbourne’de İngilizce dil eğitimi almak sizin için unutulmaz olacak !

APC English Okul İmkanları

APC English Melbourne şehrin merkezinde, ulaşım araçlarına, kafelere, mağazalara , kütüphane müze ve galerilere kısaca tüm sosyal yaşam alanlarına yakın bir alanda kurulmuş bir kampüste hizmet vermektedir. Klimalı sınıflar, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci kaynakları odası ve sosyal etkinlikler fırsatı bulunan APC English Melbourne, Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için oldukça iyi bir tercih.

Australian Pacific College, dünyanın bir çok ülkesinden gelen öğrencileriyle adeta kültürel bir mozaik kurar ve öğrenciler kendi aralarında sosyalleşirken unutulmaz dostluklar kurarlar.

APC English verdiği kaliteli İngilizce eğitim, Avustralya’daki bir çok üniversite tarafından kabul görür ve APC English’te belli seviyeyi bitirmiş öğrenciler bir çok üniversite ve koleje IELTS  skoru almadan kabul edilirler.

IELTS hazırlık eğitimi de bulunan APC, öğrencilere istedikleri hedef skor doğrultusunda özel olarak hazırlanırlar.  IELTS konusunda oldukça başarılı olan APC,  ekonomik fiyat ve promosyonlarıyla bir çok öğrencinin tercihidir.

APC English, hem gündüz hem de akşam programlarıyla öğrencilere  uygun programlar sunmaktadır.

Maximum 10-15 kişilik sınıflarda verilen bu kurs için haftalık ders saati 20’dir.

 APC English Kurs Programları

-Genel İngilizce

-IELTS Hazırlık  Programı

-TOEFL Sınav Hazırlık

-Akademik Amaçlı Dil Eğitimi

-Cambridge Sertifika Hazırlık

-Lise Hazırlık

-Turizm Otelcilik için İngilizce

-Küçük Yaştakiler için İngilizce

-Özel İngilizce Dersleri

APC English Konaklama İmkanları 

APC English Melbourne yüksek standartlardaki konaklama imkanlarıyla size güvenli ve kaliteli bir dil eğitimi imkanı sunuyor !

Avustralya’daki dil eğitimini aile yanında tamamlamak isteyen öğrenciler için özenle seçilmiş ailelerin yanında hem gittikleri şehrin kültürünü öğrenip hem de İngilizceyi ilk elden öğrenme ve pratik yapma imkanı sunulmakta. Aile yanında konaklamayı seçen öğrencilere kahvaltı ve akşam yemeği de aile tarafından sunulur. Aileler okula 30-50  dk mesafededir.

Dil eğitimini öğrenci evlerinde tamamlamak isteyen öğrenciler için de çeşitli imkanlarda ve fiyatlarda konaklamalar mevcut. Daha ekonomik bir konaklama şekli olan öğrenci evleri öğrencilerin kendini özgür hissedeceği bir konaklama şeklidir. Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri yaparlar ve farklı uluslardan ev arkadaşlarıyla pratik şansı da yakalarlar.

Şimdi Ara
Whatsapp