ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Access Language Centre – Sydney

Access Language Centre, Sydney’de dinamik ve yenilikçi bir İngilizce dil okuludur. 1997 yılında kurulan, Access Language Centre Sydney, NEAS ve ACPET onaylı  ve uluslararası kabul gören İngilizce dil okuludur.

Access öğrencileri İngilizce öğrenmek için 35 farklı ülkeden gelmektedirler. Access Language Centre, öğrencilerine İngilizceyi en kısa sürede öğreterek hedeflerine ulaşmaları için teşvik eder. Genel İngilizceden akademik İngilizceye bir çok farklı programı 20 saat yada 25 saat gibi 2 farklı yoğunlukta sunmaktadır. Konuşma becerilerinizi geliştirmeniz, uluslar arası geçerlilikte sınavlara hazırlanmanız, bir üniversiteye veya kolej girmeniz, iş deneyimi kazanmanız için Access Language Center’da size uygun bir program mutlaka bulunmaktadır. Access Language Centre; okul dışında da öğrencilerin İngilizceyi  en iyi şekilde uygulayabilecekleri işlerle ilgili öğrencilerini bilgilendirir.

Access Language Centre, Sydney şehir merkezindeki modern binasıyla güleryüzlü ve cana yakın personeliyle ve size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Avustralya’da İngilizce öğrenmek için Sydney’i seçerek; kendinizi bir çok farklı ulustan kalıcı arkadaşlıklar edinerek bu mükemmel şehri keşfedeceksiniz. Yumuşak ve ılıman bir iklime sahip çeşitli tarihi-kültürel gezi alanının bulunduğu bu şehirde gündüz de gece de renklidir. Sayısız park ve bahçelerinde yeşili görebilir, limanlarını, doğal güzelliklerini keşfedebilir, eğlencenin merkezinde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

ACCESS LANGUAGE CENTRE DİL PROGRAMLARI

  • Genel İngilizce

Her seviyeye uygun müfredata sahiptir. Genel İnhgilzice programıyla; günlük konuşmalarınızda akıcılık kazanır, deyimler i ve kültürel kullanımları kavrarsınız.

  • İş İngilizcesi

Öğrencilerin iş dünyasındaki iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik kus programıdır. Programlar iş dünyasında aktif yöneticiler tarafından oluşturulmakta ve güncellenerek geliştirilmektedir.

  • Staj Programı

Staj programı, üniversite öğrencilerine çalışma alanlarında pratik deneyim kazandırmayı amaçlayan ev sahibi bir organizasyonla ücretsiz mesleki staj imkanı sunmaktadır. Staj programı, yoğun bir İngilizce kursu ile ya da kurs olmadan da gerçekleştirilebilmektedir.

  • Sınav Hazırlık Kursları
  • IELTS Hazırlık programı

-Cambridge Hazırlık Kursları

  • KONAKLAMA

Access Langauge Center, konaklama olarak 2 farklı alternatif sunar.

-Aile Yanı Konaklama

Öğrenciler Avustralyalı ailelerin yanında konaklayarak hem günlük İngilizce pratiği kazanırlar hem de ev konforunda konaklama fırsatı bulurlar. Kahvaltı ve akşam yemeği aile tarafından sunulur, öğrenciler evin doğal bir üyesi gibi ailenin yaptığı sosyal faaliyetlere ve gezilere katılabilirler.  Aileler okula yaklaşık 40-50 dk mesafede bulunurlar.

-Yurt Konaklama

Öğrencilerin diğer öğrencilerle birlikte genellikle iki kişilik odalarda konakladığı  okula daha yakın bir mesafede bulunan konaklama şeklidir. Öğrencilere yemek hizmeti sunulmaz ancak öğrencilerin yemek yapabilecekleri tam teçhizatlı mutfak bulunur, öğrenciler kendi yemeklerini kendileri pişirebilirler.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Şimdi Ara
Whatsapp