ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Ability English Sydney

Ability English Sydney

Kuruluş yılı 1996 olan Ability Dil Okulları, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla öğrencilerine rahat ve eğlenceli bir eğitim ortamı sunar. Her yıl dünyanın birçok ülkesinden binlerce öğrenciyi ağırlayan Ability’de sınıflarda milliyet dağılımının orantılı olarak yapılmasına çok dikkat edilir, aynı ülkeden öğrencilerin sınıflarda yoğunlaşmamasına özen gösterilerek oluşturulur. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden seçilen eğitim kadrosu eğitim alanında uzman kişilerden seçilir. Öğrencilerin memnuniyeti esas alınarak düzenli olarak öğretmenlerle ilgili öğrencilerin görüşleri alınır.

Ability Dil Okulu’na ev sahipliği yapan Sydney mükemmel plajlar ve dağlarla çevrilidir. Dünyaca ünlü Sydney Opera House’un bulunduğu bu şehirde, kısa bir tren gezisiyle birbirinden harika manzaralarla karşılaşabilirsiniz. Sydney; aynı zamanda alışveriş imkânının çeşitliliği,  tasarım işi kafe ve dünyanın yemek çeşitliliğini gözler önüne seren onlarca restoranlarıyla, her hafta sonunuzu tatil tadında geçirebileceğiniz ünü dünyaya yayılmış plajlarıyla,  ulaşım kolaylığıyla ve öğrencilere sunduğu yüksek ücretli iş imkanlarıyla Avustralya’daki dil eğitiminiz için kaçırılmaz fırsatlar sunuyor.

ABILITY ENGLİSH’TE EĞİTİM ALMANIZ İÇİN EN AZ 10 NEDENİNİZ VAR!

 1. Sydney’in kalbinde her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz harika bir konumu vardır.
 2. Kişiye özel öğrenme sistemiyle İngilizcenizi kısa zamanda geliştirebilirsiniz.
 3. Konuşma ve dinleme konusunda kendinizi geliştireceğiniz fırsatlar sunar.
 4. Telaffuzunuzu geliştirmenize özel önem verir. Konuşma sınıflarıyla ek çalışma imkânı sunar.
 5. Ability English çalışanları ve akademik kadrosu dünyanın birçok yerinden gelen öğrencileriyle özel olarak ilgilenirler.
 6. Ability English verdiği EAP( English for Academic Purposes) sertifikasıyla bir çok üniversiteye direkt geçiş imkanı sunar.
 7. İş bulma kulübü ile iş deneyimi kazanma şansı yakalarsınız.
 8. Sosyal Kulüple yapılan etkinlikler sayesinde sosyalleşme ve İngilizce pratik yapma imkanı bulursunuz.
 9. Öğrencilerin  yemek yiyip, kahve içip sosyalleşebileceği ferah bir ortam sunar.
 10. Ücretsiz Wi-Fi sunar.
 11. Öğrenciler için tahsis edilmiş bilgisayar odası bulunmaktadır.

Ability English İngilizce Kurs Programları

 • Genel İngilizce

Genel İngilizce kursu İngilizce dil yeteneğinizi geliştirmeniz için tüm becerilerin sunulduğu programdır. İlerleme hızınız ve seviyeniz düzenli olarak kontrol edilir ve değerlendirilir.

 • Telaffuz& Akıcı Konuşma Kursu

Yoğun ve kişiselleştirilmiş bir konuşma düzeltme dersidir. Telaffuz ve akıcılık becerileri kazanarak İngilizce konuşma güveninizi de artırmış olursunuz.

 • IELTS Sınavı Hazırlık
 • Akademik Amaçlı İngilizce Kursu
 • Cambridge Sınavı Hazırlık
 • Survivor İngilizce Kursu (İngilizce konuşmakta zorlandığınız alanlarda özel çalışmalar, örneğin telefon görüşmeleri )
 • Seçmeli İngilizce Kursu (almak istediği eğitim türünü öğrenci seçer )

Ability English Konaklama İmkanları

 • Aile Yanı Konaklama

Hem Avustralya kültürünü öğrenebileceğiniz hem de gece gündüz İngilizce pratik yapabileceğiniz, hafta içleri kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisi olan bu ailelerin yanında okula en fazla 30-50 dakika uzaklıktaki evlerde yemek derdiniz olmadan Avustralya’daki dil eğitiminizin tadını çıkarabilirsiniz!

 • Diğer konaklama alternatifleri

Farklı fiyat ve farklı konaklama seçenekleriyle ister ev gibi kendinize özel bir odada ister yurt gibi daha sosyal bir ortamda konaklama imkânı  yakalayabilirsiniz. Sydney’deki dil eğitiminizi, kendi yemeğinizi yaparak daha rahat bir şekilde geçirmek istiyorsanız Ability English size birden fazla seçenek sunuyor!

Şimdi Ara
Whatsapp